Lampy

Lampa nahełmna CL-01P

Lampa nahełmna CL-01P: – należy do urządzeń Grupy I, kategorii M1, z poziomem zabezpieczenia Ma. Przeznaczona jest do stosowania w podziemnych zakładach górniczych w wyrobiskach zagrożonych wybuchem metanu i / lub pyłu węglowego i inne.

» czytaj więcej

Lampa nahełmna LG-3MH

Lampa LG-3MH: – należy do urządzeń grupy I, kategorii M1, przeznaczona jest do stosowania w podziemnych i powierzchniowych zakładach górniczych w wyrobiskach zagrożonych wybuchem metanu i / lub pyłu węglowego…

» czytaj więcej

Lampa nahełmna LN – IZA

Lampa nahełmna typu LN-IZA przeznaczona jest stosowania w podziemnych zakładach górniczych w wyrobiskach zagrożonych wybuchem metanu i / lub pyłu węglowego, z możliwością użytkowania w atmosferze Ex. Lampa ta jest urządzeniem Grupy I, kategorii M1.

» czytaj więcej

Lampa nahełmna LN–LUNA

Lampa nahełmna typ LN-LUNA przeznaczona jest do indywidualnego oświetlenia miejsca pracy górnika. Lampa zasilana jest z bezobsługowego akumulatora Li-ion, praktyczna w eksploatacji, zapewniająca dobre oświetlenie w różnych sytuacjach roboczych.

» czytaj więcej

LAMPA NAHEŁMNA LN-04

Lampa nahełmna LN-04 : – należy do urządzeń grupy I, kategorii M1, przeznaczona jest do stosowania w podziemnych i powierzchniowych zakładach górniczych w wyrobiskach zagrożonych wybuchem metanu i / lub pyłu węglowego

» czytaj więcej

Lampa sygnalizacyjna LS-04

Lampa sygnalizacyjna LS-04 : – należy do urządzeń grupy I, kategorii M1, przeznaczona jest jako oświetlenie ostrzegawcze do stosowania w podziemnych i powierzchniowych zakładach górniczych w wyrobiskach zagrożonych wybuchem …

» czytaj więcej

Ładownica jednostanowiskowa LU–1

Ładownica typu LU-1 jest uniwersalną ładownicą przeznaczoną do ładowania akumulatorów lamp nahełmnych i sygnalizacyjnych produkcji „FASER” S.A. z akumulatorami Ni-MH o napięciu nominalnym 3,6 V. Ładownica służy do ładowania lamp typu LN-04, LN-IZA, LG-3MH i LS-04.

» czytaj więcej

Ładownica pięciostanowiskowa LU–5

Ładownica typu LU-5 jest uniwersalną ładownicą przeznaczoną do ładowania akumulatorów lamp nahełmnych i sygnalizacyjnych produkcji „FASER”S.A. z akumulatorami Ni-MH o napięciu nominalnym 3,6 V. Ładownica służy do ładowania lamp typu LN-04, LN-IZA, LG-3MH i LS-04.

» czytaj więcej

Ładownice wielostanowiskowe LU–…

Ładownice LU-136, LU-102, LU-68, LU-51 i LU-17 przeznaczone są do bezobsługowego ładowania akumulatorów lamp produkcji „FASER” S.A. typu LN-IZA, LN-04, LG-3MH i LS-04 (akumulatorów zasadowych „wodorkowych” Ni-MH o napię­ciu nominalnym 3,6V).

» czytaj więcej